“Si uite așa diversiunea televiziunilor cu doliu național, de a ne distrage de la adevăratele probleme ale țării. ..nu mai exista dezastrul de la Broșteni ..Călin Georgescu..
“Si uite așa diversiunea televiziunilor cu doliu național, de a ne distrage de la adevăratele probleme ale țării. ..nu mai exista dezastrul de la Broșteni ..Călin Georgescu..
No other president in history has made such a positive impact in this world and our country than this man.President Donald Trump, this is amazing. You are
Mie mi se pare penibil !!!!!! 😡 De ce nu a plăns așa Ancuța la toate televiziunile atunci cănd ni s-au anulat alegerile ?!?! 😡 Atunci a
“Anca Alexandrescu de 9 luni ma uitam numai la realitatea dar de azi nu ma mai uit ne-ai dezamagit. După ce nasc nu mă mai uit.”
Doamne ce m-a dezamăgit Anca,nu ma mai uit veci la emisiunea ei ,uite că au avut dreptate unii in privinta ei, e cu sistemul. Și Călin la
Vai doamnă Anca Alexandrescu dumneavoastră ne cereți să fim empatici dar cu cine cu un criminal asta nici o dată no să se întâmple noi nu plângem
Aici, la faza cu Iliescu. A fost singurul post pe care l am urmărit în ultimele 8 luni..de azi urmăresc mai bine insula iubiri🤣🤣🤣🤣 Acolo nu sunt
Respect D-na Alexandrescu pentru respectul arătat unui fost Președinte,indiferent de nume,dar se pare că Dl Iliescu a fost votat de boti și tiriboti..,altfel nu îmi explic că
Why so many politicians on America are afraid of Donald Trump cause that guy cares about America and most of American politicians don’t care about taxpayers. They