“L-ați văzut pe Simeon cu lopata la birou? Arunca noroiul în vreo roabă? Nu, îl muta noroiul de pe o parte pe alta a străzii:)))))) important că
“L-ați văzut pe Simeon cu lopata la birou? Arunca noroiul în vreo roabă? Nu, îl muta noroiul de pe o parte pe alta a străzii:)))))) important că
“Președinte de șantier 🤨 da nici atât ca nu i-a plăcut munca la Broșteni a stat maxim 2 ore din ce am văzut la postările celor din
“Doar el se gândește la noi. păcat că încă sunt mulți care nu vad asta🙏🙏🙏 doar Dumnezeu le poate limpezi mintea. Amin masiv!”
Așa susțin fanii lui din televiziunile de știri: că azi Parchetul ii schimbă adresa de corespondență. Și nu, nu cu ăia din Austria, ci cu una de
“DOAMNE AJUTA-L PE DOMNUL CALIN GEORGESCU 😭😭😭😭NU ESTE VINOVAT 😭😭😭😭DOAMNE AJUTA-NE MAI IAI O VILA SA AIBE SI PENTRU ZILE NEGRE”
“Georgescu capul sus ca acolo ieste și dumnezeucu tine nu te lasă doborât de mafia ca Dumnezeu nu doarme niciodată este mereu în fata ta credință ca
“Un om la 62 de ani ai Dl Călin Georgescu și sa dea la lopată o zi întreagă va dați seama cât de mult își iubește poporul
“Mai este doar o virgulă de 346 de lei, spun unii cu aroganță. Doar că acea ‘banală’ virgulă înseamnă, pentru un om obișnuit, jumătate dintr-o pensie. Jumătate
La o emisiune. Cică sistemul e de vină. L-a scos sistemul din sărite. Hm… Ce sistem? S-a certat cu șoferul.