Asta e realitatea, de invidie îl critică unuii. Domnul președinte a fost la Cluj, la un eveniment, iar după eveniment a fost coadă de tinere să facă poze cu el. Bineînțeles că au apărut imediat geloșii. George Simion în primul rând. E foarte invidios Giordano, cu el nici șoferi nu se mai pozează.
Sunteți geloși că au stat fetele la coadă să facă poză cu domnul președinte!
0
Shares
