Și brunetă sântei cea m ai frumoasă posibilă ca și când erați blondă tot cea mai frumoasă ereați . Și verde dacă vă aduceți păr tot cea m ai frumoasă rămâneți ,da verde. Vă felicităm masiv!
Doamna Ancuța sânteți deo frumusețea orbitoare , ne uităm la tv cu mască sudură ca să nu ne orbiț
0
Shares
