Comentacii

Comentacii

Bianca Drăgușanu este mai naturală decât natura

by Comentacu2 minute agono comment
0
Shares
Share on FacebookShare on Twitter

Bianca Drăgușanu a ajuns să fie atât de „naturală”, încât și natura se uită la ea cu un ușor complex de inferioritate. Dacă ar vedea-o, un cireș ar întreba unde și-a făcut ramurile, iar un nor ar cere recomandarea medicului estetician. Legenda spune că, atunci când se uită în oglindă, nici oglinda nu mai știe dacă reflectă un om sau ultima versiune, cu toate actualizările instalate. Până la urmă, naturalețea e o stare de spirit, mai ales când întreținerea costă cât un apartament.

Previous

Sorin Grindeanu cere partidelor să nu se mai fure

2 minute ago

Leave a Reply Anulează răspunsul

Trending

  • Bianca Drăgușanu este mai naturală decât natura

    2 minute ago
  • Sorin Grindeanu cere partidelor să nu se mai fure

    2 ore ago
  • Anca Alexandrescu e fiartă că AUR nu guvernează cu PSD

    3 ore ago
  • Sunteți geloși că au stat fetele la coadă să facă poză cu domnul președinte!

    Sunteți geloși că au stat fetele la coadă să facă poză cu domnul președinte!

    13 ore ago

Acesta este un site cu conținut satiric căzut în patima ficțiunii. "Știrile" pe care le găsești aici nu sunt știri, nu sunt nici dezvăluiri și în niciun caz nu ar trebui să le găsești în afara site-ului, în realitate, decât dacă sunt de bine.